לקוסט

הבושם החדש L.12.12 FRENCH PANACHE לאישה ולגבר

 

לקוסט הוא יותר מאשר מותג. במשך מעל 85 שנה גילם לקוסט סגנון וגישה ייחודיים מאוד. דמות אתלטית עם חתימה נועזת המשלבת בתוכה את עולמות הספורט והחיים העירוניים. מורשת זו, המוגדרת כאלגנטיות בתנועה, זוכה כעת לביטוי חדש בקו מוצרים מודרני ועדכני.  מלתחה המתקדמת עם הזמן, שהנה שם נרדף לתעוזה ולחופש להיות מי שאתם באמת, ולדחוף את עצמכם צעד נוסף קדמה. זוהי מהות המילה הצרפתית "Panache" (ביטחון עצמי שופע).

 

הבושם החדש duo L.12.12 French Panache, בהשראת חולצת הפולו האיקונית של לקוסט, מגלם את מהותה של גישה מודרנית זו. שונים אך מעודכנים מאוד, שני הגיבורים מתמודדים ביניהם במשחק אינטימי ושובב של "תפוס מי אם תוכל", וכל אחד מהם מדרבן את האחר במרוץ המטורף שלהם ברחבי העיר. אתגר של פיתוי מלווה את שני הבשמים, בהשראת האנרגיה וחופש התנועה ברוח של לקוסט. כיום יותר מתמיד, "החיים הם ספורט יפה להפליא"... 

הבושם L.12.12 French Panache לאישה הוא ניחוח קפריסין פירותי חדש פרי יצירתה של סופי לאבה, עם ניחוחות של ברגמוט, פלפל ורוד וענבי שועל. בין היסמין סמבק לבין הוורד, אקורד של שמפניה ורודה יוצר את תווי הלב התוססים של הבושם. הניחוח הזוהר ושופע שמחת חיים, פורץ החוצה בניחוחות של עץ בהיר, מושק ופאצ'ולי.

 

 

הבושם L.12.12 French Panache לגבר הוא ניחוח מזרחי רענן וארומאטי פרי יצירתה של נלי האצ'ם-רואיז. הוא נפתח עם כל הזוהר של ניחוחות המנדרינה, ההל וגרידת הלימון. אקורד חם ורב פנים בהשראת הניחוח של מגרשי הטניס, המתגלה מבין התווים הזוהרים עם אנרגיה טהורה ואותנטית של הניחוח הפירותי והארומאטי של תפוח ולבנדין. הבושם האלגנטי והמודרני, מתגלה בשלמותו בפרץ מסחרר של עץ אלגום, פאצ'ולי ונרקיס.

 

הבקבוקים האיקוניים של הבושם L.12.12 French Panache לאישה ולגבר מעוטרים בסמל התנין המפורסם מעל הלב, בדומה לחולצת הפולו המקורית של לקוסט. העיצוב המעודן הוא בהשראת גושי צבעים - אדום ולבן לאישה, כחול מלכותי ולבן לגבר, המודגשים עם סרט בצבע הנגדי סביב הפקק. זהו משחק מסוגנן ואלגנטי, שהניצחון בו הושג באופן הוגן ומגלם את הרוח הניתנת מיד לזיהוי של הביטחון העצמי השופע הצרפתי.

הרוח הטהורה של לקוסט.